מאמרים // דלתות אדריכלות

מאמרים נוספים:


האם בחרתם כבר את דלתות הפנים לבית החדש? בכדי לבחור את הדלת המתאימה ביותר לבעלי הבית, ניתן לבחור דלתות אדריכלות בעיצובים שונים. העיצובים המיוחדים משפיעים על העיצוב הכללי של החדר ושל הבית כולו. איזה עיצוב אדריכלי יתאים לבית? יש לפחות 8 דגמים נפוצים לעיצוב דלתות וכל בחירה היא בהתאם לסגנון של בעלי הבית ובהתאם לעיצוב הכללי של הבית כולו.

אדריכלות ועיצוב פנים דלתות

תחום עיצוב הפנים התפתח בצורה משמעותית ב-2 העשורים האחרונים. מעצבי הפנים מתייחסים לדלתות כחלק חשוב מעיצוב הבית. אדריכלות ועיצוב פנים דלתות הולכים יחד וישנו קשר ישיר בין הבניה של הבית והתכנון האדריכלי לבין עיצוב הפנים של הדלתות שיתוקנו לאחר מכן. מעצבי פנים ואדריכלים יכולים להזמין את הדלתות עבור הלקוחות שלהם ולספק להם את העיצוב המתאים לבית החדש.

דלת אדריכלות

האדריכל המתכנן את מבנה הבית או הדירה עושה זאת יחד עם דגש על עיצוב הפנים. האדריכל או מעצב הפנים יבחרו דלת אדריכלות שתתאים לגודל המתוכנן של משקוף הדלת.

בכדי לספק ללקוחות של האדריכל דלתות מעוצבות עם בידוד מקסימלי, לרוב האדריכל בוחר לעבוד עם חברה המתמחה בדלתות לאדריכלים ונוצר שיתוף פעולה המאפשר לאדריכלים להציע ללקוחות שלהם מגוון גדול יותר של עיצובים. מכירת דלתות לאדריכלים היא משתלמת מפני שבדרך כלל מספר הדלתות שהאדריכלים צריכים הוא גדול וכך ניתן להוזיל את מחיר העלות של התקנה דלת אחת.

דלתות אדריכלות של חברת "דור אין" - דלתות בית בע"מ

חברת "דור אין" דלתות בית בע"מ הוקמה בשנת 2008 על-ידי צוות מיומן ומקצועי. מאז ועד היום מאות לקוחות פרטיים ומהמגזר העסקי הזמינו מהחברה דלתות פנים מעוצבות.

אדריכלים רבים פונים לחברת "דור אין" - דלתות בית בע"מ בכדי לרכוש בהוזלה משמעותית דלתות פנים ללקוחותיהם. החברה מספקת לכל אדריכל שקט נפשי לדעת כי הוא מקבל את הדלתות הטובות ביותר. בדיקות האיכות של צוות החברה מתבצעות על בסיס שבועי בכדי לוודא כי הדלתות מגיעות באיכות גבוהה ובסטנדרט גבוה, אותו הציבה החברה. דלתות אדריכלות מומלץ להזמין רק מחברת "דור אין" דלתות בית בע"מ. הבחירה האיכותית ביותר עבור הלקוחות שלכם היא הבחירה בדלתות פנים של חברת "דור אין".