מאמרים // דלת טריקה שקטה

מאמרים נוספים:


דלת טריקה שקטה היא למעשה כינוי למנגנון אשר יושב על המסילה של הדלת. מדובר במנגנון טכנולוגי מתקדם אשר מונע את הטריקה על ידי בוכנה שתופסת את הדלת קצת לפני הסגירה הסופית, ומושכת אותה אט אט עד סגירה מלאה. דלת טריקה שקטה היא בעלת שני יתרונות מרכזיים. ראשית, מדובר בטכניקה מתקדמת ושקטה, כך שתוכלו לחסוך את הרעש הבלתי נעים של טריקת דלת, בין אם זה בעקבות משב רוח פתאומי, או כל סיבה אחרת. כמו כן, המנגנון של דלת טריקה שקטה מונע מבריחה של הדלת עצמה מן המסילה, מה שעלול לקרות לדלת בעת טריקה חזקה. דלתות בית בע״מ הינה חברה מקצועית אשר מתמחה במנגנונים מתקדמים עבור דלת טריקה שקטה, בהתקנת דלתות וייבוא משקופים ודלתות חוץ ופנים. 

דלתות טריקה שקטה

דלתות טריקה שקטה נועדו על מנת למנוע את הרעש הבלתי נעים של הטריקה, כמו גם את השחיקה של המסילה והדלת במקרים של טריקה. בעקבות כך, כיום ניתן לראות בבתים רבים, עסקים ומקומות עבודה דלתות טריקה שקטה. מדובר במנגנון סגירה שקטה של הדלת, מבלי להשמיע כל קול בכלל. דלתות פנים טריקה שקטה נמכרות במגוון רחב של סוגים, צבעים ודגמים, וניתן להתאים את הדלת לפני הצורך והעיצוב הרצוי. כך שכל דלת יכולה להתאים לאופי המקום, בין אם מדובר בבית פרטי, משרד, או חדרים פנימיים בחלל הבית.

דלתות פנים טריקה שקטה

דלתות פנים טריקה שקטה הן אפקטיביות  לכל מי שמבקש טריקה שקטה ונעימה של הדלת. מדובר במוצר שמתאים במיוחד עבור בית בו יש ילדים קטנים אשר יכולים לטרוק את הדלת תוך כדי משחק ובכך לשחוק את מנגנון הדלת הקיים. כמו כן, דלתות מסוג זה יכולות להתאים גם לחדרי ישיבות ומשרדים, כך שניתן לצאת מהחדר ללא כל הפרעה לשאר העובדים. דלתות בית בע״מ הינה חברה מקצועית ובעל ניסיון רב אשר מתמחה בייבוא והתקנה של דלתות, על ידי צוות מקצועי ומנוסה.

דלתות מטבח טריקה שקטה

דלתות מטבח טריקה שקטה הן המוצר האידיאלי עבור כל חובב מטבח אשר מבלה שעות רבות בבישול ואפייה. בכל מטבח קיימות דלתות ומגירות, כאשר בדרך כלל הן לא נעות על מסילה שקטה. דלתות מטבח טריקה שקטה משדרגות ומשפרות באופן ניכר את נוחות השימוש במטבח.