מאמרים // דלת כניסה כפרית

מאמרים נוספים:


מהי דלת הכניסה שכולם מדברים עליה? דלת הכניסה הפופולרית כיום היא דלת כניסה כפרית. הדלת עשויה מחומרים איכותיים השומרים על בידוד מרעש וממים והיא בנויה בעיצוב קלאסי ומיוחד. לדלת הכפרית, בחלק גדול מהעיצובים, יש חלונות המשמשים לכניסת אור לבית ודרך נוחה לראות מי האורחים שהגיעו לבקר. דלתות כניסה כפריות מדמות את הדלתות הקלאסיות אשר היו מותקנות בבתים כפריים. צבע העץ הבולט בדלתות אילו, הופך את הדלת לאותנטית וייחודית. האם היופי של הדלת יהיה על חשבון האיכות? גם דלתות כפריות מיוצרות מחומרים איכותיים שמטרתם היא לבודד ולמנוע פריצה. 

דלת כניסה שחורה

בתים רבים בוחרים עיצוב ייחודי לדלת הכניסה. אחד העיצובים הבולטים לדלת היא דלת כניסה שחורה. דלת בצבע שחור יכולה להתאים לעיצוב המכיל צבעי עץ, צבעי אפור וצבעים בהירים או לבנים.

דלתות כניסה מפוארות

בעבר דלתות כניסה מפוארות הותקנו בבתים של משפחות אמידות. כיום, המחירים מתאימים לכל אחד והבחירה בין הדלתות המפוארות היא בחירה לא קלה. לעיתים קרובות הזוג החי בבית בוחר ביחד את העיצוב לדלת הכניסה וכך מונע אי הסכמה של הצג השני. דלת הכניסה היא השער העיקרי לבית ולכן דלת מפוארת תעשה רושם מרהיב לכל אחד אשר יגיע לביקור.

עיצוב דלתות כניסה

החברה אשר מייצרת ומתקינה את הדלתות הפנימיות אחראית גם על עיצוב דלתות כניסה לפי בחירת הלקוח. את העיצוב מתכנן צוות החברה יחד עם הלקוח.

הלקוח ממתין עד לרגע בו תותקן דלת הכניסה לפי הזמנה אישית שלו. ההמתנה להתקנה לוקחת לרוב עד 14 יום ולאחריה כל דיירי הבית נהנים מדלת כניסה חדשה אשר משנה כל כניסה וחזרה הביתה.

התקנה מקצועית של דלת כניסה כפרית על-ידי חברה ותיקה

חברת "דור אין" גאה להציג את הצוות המנוסה של החברה אשר אחראי על מאות התקנות של דלתות ברחבי הארץ. מפעל החברה נמצא באיזור התעשייה הצפוני של חדרה והוא מספק למאות לקוחות ברחבי הארץ את דלתות הפנים הכי טובות בישראל. צוות החברה מתכנן יחד איתכם את עיצוב הדלת ומתחיל לעבוד. תוכלו לבחור מחברת "דור אין" התקנה של דלת כניסה כפרית ולהינות מדלת איכותית ביותר שתשמור לכם על הבית.