מאמרים // התקנת דלתות כניסה

מאמרים נוספים:


אחד מן הדברים החשובים ביותר בכניסה לבית חדש, או במהלך שיפוץ הוא התקנת דלתות כניסה. כיום, יותר ויותר אנשים מבינים כי התקנת דלתות כניסה מהוות את הגורם העיצובי והבטיחותי המרכזי ביותר בבית. דלת איכותית אמורה להקנות תחושת ביטחון, למנוע פריצה אפשרית, לבודד קור וחום, רעש, וכמובן לעמוד במבחן הזמן. התקנת דלתות כניסה הינו צעד חשוב ויש להקדיש לו מחשבה רבה מכיוון שדלת הכניסה אל ביתכם משקפת למעשה אתכם, את הטעם האישי שלכם. דלת הכניסה היא הדבר הראשון בו האורחים בכניסה אל ביתכם, ולכן רצוי להשקיע בה מחשבה ועיצוב קפדני. דלתות בית בע״מ מתמחים בתחום התקנת דלתות כניסה ומציעים ייבוא של משקופים ודלתות מהטובים והאיכותיים כיום בשוק.

דלתות כניסה כפולות

דלתות כניסה כפולות הן למעשה דלתות אשר בבעלותן שתי ״כנפיים״ שיכולות לאפשר פתיחה של הדלת לכל כיוון. דלתות מסוג זה  מיועדות לחללים גדולים, חדרי המתנה, חדרי אירוח וכדומה. דלתות בית בע״מ הינה חברה מקצועית ובעלת ותק של שנים רבות, אשר מתמחה בייבוא והתקנה של דלתות כניסה כפולות, משקופים, וסוגים שונים של דלתות איכותיות, כאשר כל התקנה מתבצעת על ידי אנשי מקצוע מנוסים אשר מתמחים בתחום ובעלי ניסיון של שנים.

דלתות כניסה לבית משותף

דלתות כניסה לבית משותף הן הגורם החשוב ביותר מבחינה בטיחותית, אסתטית, ועיצובית. התאמת הדלת יכולה להפוך לעיתים לעניין מעט מורכב מכיוון שהדלת אמורה לרצות את כל הדיירים במקום. התאמת דלת הכניסה היא קודם כל עניין בטיחותי, אך גם אסתטי ועיצובי.  דלתות כניסה לבית משותף יכולות להגיע במגוון דגמים וסגנונות, זכוכית, חשמלית, או אלומיניום.

דלתות כניסה מפלדה

דלתות כניסה מפלדה הן דלתות חזקות במיוחד ובעלות רמת בטיחות גבוהה בעקבות עוצמת הנעילה המרשימה שלהן וחוזקן. דלתות כניסה מפלדה הן למעשה מהדלתות הנפוצות כיום בישראל ואף במקומות נוספים בעולם, וכיום ניתן למצוא אותן במגוון רחב של דוגמאות, סגנונות, וצבעים. כמו כן, דלתות פלדה הן בעלות עמידות גבוהה במיוחד לנזקי זמן, מזג אוויר, ובלאי טבעי ויכולות להחזיק לאורך זמן רב. דלתות בית בע״מ הינה חברה ותיקה ומקצועית אשר מתמחה בייבוא והתקנה של מגוון רחב של דלתות, על ידי צוות מומחים בעלי ניסיון רב.