מאמרים // יבוא ושיווק דלתות


אילו סוגי דלתות הכי מומלצים להתקנה בבית? כיום ניתן לבחור דלתות לבית ממגוון רחב וגדול של סדרת דלתות. אחת הסדרות המוכרות והנפוצות ביבוא ושיווק דלתות היא סדרת דלתות סטנלי. הדלתות ייחודיות בכך שהן עשויות מחומרים עמידים לרעש ולחום וקור ועשויות מפלדה מגולוונת. הדלתות משמשות בעיקר כדלתות אחוריות ולמרפסות.

סוג נוסף של דלתות אשר הפך להיות פופולרי לאחרונה הוא הדלתות בעיצוב כפרי.

דלתות כפריות

בדלתות כפריות לרוב מותקן חלון בחלק העליון של הדלת אשר מקנה לדלת מראה קלאסי מרשים ומיוחד. דלת בעיצוב כפרי יכולה להיות מותקנת בכניסה לבית או כדלת פנים לחדרי הבית. הבחירה בדלת כפרית היא לפי הטעם והסגנון של בעלי הדירה. כיום יש פנייה לעיצובים קלאסיים יותר וחזרה לסגנונות ישנים של דלתות לבית והרבה מאוד אנשים מעדיפים להזמין התקנה של דלת כפרית מאשר התקנה של דלת מודרנית.

דלתות למרפסות

כל בית צריך מרפסת. האם כל מרפסת צריכה דלת? בכדי לענות על השאלה הזו כדאי לבחון את היתרונות שיש בדלתות למרפסות. ההפרדה בין המרפסת לשאר החדרים היא חשובה מאוד. הפרדה טובה בין המרפסת לבית חוסכת לבעלי הדירה הוצאות מיותרות של חשמל על חימום או קירור הבית בתקופת החורף הקר ובתקופת הקיץ החם והלח בישראל.

דלתות צביעה בתנור

דלתות מסוג סטנלי הן דלתות צביעה בתנור. היתרון בצביעה בתנור בא לידי ביטוי במצב הדלת לאורך שנים ארוכות. בכדי שצבע הדלת ישמר להרבה שנים ולא ינזק ממים או לחות, צביעת הדלת נעשית בעזרת תנור. הדלתות מחזיקות לאורך זמן והצבע שלהן נראה חדש גם לאחר שנים רבות של שימוש בדלת.

יבוא ושיווק דלתות על-ידי חברה מקצועית ומנוסה

אם אתם מתלבטים לגבי איזו דלת כדאי להתקין בדירה שלכם, וודאי תשמחו לדעת כי דלת "סטנלי" היא אחת הדלתות המומלצות לדירה. החומר הפנימי של הדלת עשוי מ-100% פוליאוריטן בכדי לבודד מרעש, חום וקור מחללים האחרים של הבית. החברה המנוסה ביותר ביבוא ושיווק דלתות בסדרת סטנלי היא חברת "דור אין" - דלתות הבית בע"מ. בכדי לבחור את העיצוב הטוב ביותר לבית שלכם, אתם מוזמנים לפנות לצוות המקצועי של חברת "דור אין" - דלתות הבית בע"מ.
 

מאמרים נוספים: