מאמרים // ייצור דלתות למטבחים

מאמרים נוספים:

האם נכונה ההפרדה בין המטבח לסלון? בבתים רבים בישראל יש דלת כניסה למטבח. יש אנשים הטוענים כי ההפרדה הזו היא טובה מפני שריחות הבישול לא נכנסים לשאר חדרי הבית ואין הפרעה למי שאחראי על הבישול במטבח. גם אם הטענה הזו לא מתאימה לכל אחד, עדיין יש מספר גדול של מטבחים בארץ בהם יש דלת. חברות המתמחות בייצור דלתות למטבחים דואגות לספק ללקוחות שלהם דלתות מאיכות גבוהה אשר יעמדו בחום ובלחות הנוצרים במטבח בזמן הבישול וההכנה של האוכל.

איך להחליף דלתות מטבח?

בכדי להחליף דלתות מטבח, נדרש קודם כל לבדוק איזו דלת תתאים לעיצוב המטבח. אם המטבח בתהליך של שיפוץ, ניתן להתאים את הדלת לעיצוב המתוכנן של המטבח. דלת המטבח צריכה לשמש כאמצעי הפרדה יעיל בין שאר חלקי הבית לבין המטבח. כלומר, אם הדלת מעוצבת בצורה יפה אך הריח והאדים מהבישולים במטבח עוברים לשאר חדרי הבית, ההפרדה הזו לא רלוונטית. כיום יש דלתות מחומרים חזקים שמטרתם לבודד את שאר החדרים בבית ממעבר של ריחות ואדים. בנוסף, החומרים מהם דלתות המטבח עשויות הם נגד מים ומאפשרים שימוש בדלת לאורך שנים ארוכות. 

דלתות פולימר למטבח

פולימר הפך לחומר שימושי מאוד בשיפוץ מטבחים והוא מהווה את אחד החומרים הסינטטיים היעילים ביותר לעיצוב ובניית מטבח. היתרונות העיקריים שלו הם העמידות לאורך זמן והקלות בה אפשר לנקות משטחים העשויים מפולימר. מה הייחודיות של דלתות פולימר למטבח? דלתות פולימר קלות מאוד ועמידות למים ובדרך כלל הן זולות יותר לעומת
דלתות פנים אחרות.

פולימר למטבח

כיום יש שימוש רב בפולימר למטבח. מכיוון שפולימר עמיד למים וקל לנקות אותו, הוא מתאים לשימוש בעיצוב המטבח. אם אתם מתלבטים לגבי איזו דלת מתאימה יותר למטבח שלכם, מומלץ לכם להתייעץ עם צוות חברת "דור אין" - דלתות בית בע"מ ולקבל מידע מפורט לגבי התקנת דלת למטבח.

ייצור דלתות למטבחים על-ידי חברה מקצועית

חברת "דור אין" - דלתות בית בע"מ מציעה ייצור דלתות למטבחים לכל לקוח ואפשרות בחירת עיצוב לדלת באופן אישי. בכדי לבחור עיצוב לדלת המטבח, אתם מוזמנים ליצור קשר עם הצוות המקצועי של חברת "דור אין" - דלתות בית בע"מ.