מאמרים // מכירת דלתות פנים

מאמרים נוספים:


מה הכי חשוב לדעת לפני שמזמינים התקנה לדלתות פנים? חברות למכירת דלתות פנים עובדות בכמה שלבים עד להתקנת הדלת. השלב הראשון הוא שלב בחירת סוג הדלת לפי הרצון של בעל הדירה או הבית. בשלב השני נשלח לבית, מהחברה המייצרת את הדלתות, בעל מקצוע שתפקידו לבצע את מלאכת המדידה. מדידת המשקוף לדלת היא אחת הפעולות החשובות לפני התקנה של דלת. לכן, בחברות הגדולות המוכרות דלתות פנים שולחים איש מקצוע שהתפקיד שלו הוא אך ורק מדידת משקוף הדלת. לאחר המדידה החברה מייצרת את הדלת במפעל על-פי המידות המדוייקות של משקוף הדלת ועל-פי העיצוב שבחר בעל הדירה או הבית.

מכירת דלתות בבת ים

בעיר בת ים ניתן לראות סגנונות עיצוב שונים בכל בית. בבניינים החדשים בבת ים העיצוב המודרני הלבן נחשב למאוד נפוץ וכך גם דלתות הפנים. לפני שפונים לחברה המתמחה במכירת דלתות בבת ים, יש לבדוק האם יש צורך בהחלפת מספר דלתות בבית או בהחלפת דלת אחת. חברות למכירת דלתות, ברוב המקומות, יוזילו את המחיר לדלת כאשר ההתקנה בבית או בדירה היא למספר דלתות במקביל.

כמה עולה דלת פנים

כאמור, ככל שמספר הדלתות בהתקנה אחת יהיה גדול יותר כך המחיר לכל דלת יירד באופן משמעותי. בכדי לבדוק כמה עולה דלת פנים יש לבחון את כל האופציות הקיימות לעיצוב הדלת. דלתות עם חלון זכוכית או דלתות אטומות מרעש יתומחרו באופן שונה ולכן יש משמעות לסוג הדלת בכל הנוגע למחיר.

דלתות פנים לבית לפני מכירה

אחת הדרכים להעלות את ערך הבית או הדירה היא בהתקנת דלתות פנים חדשות. התקנה של דלתות פנים לבית לפני מכירה צריכה להיות משתלמת ולכן מומלץ להזמין מספר דלתות פנים ולא דלת אחת. בכדי לבצע את ההתקנה של הדלתות אתם מוזמנים לפנות לחברת "דור אין" - דלתות בית בע"מ המתמחה כבר מעל עשור במכירת דלתות פנים והתקנת דלתות ומשקופים לדלתות פנים וחוץ.

מכירת דלתות פנים על-ידי חברת "דור אין" - דלתות בית בע"מ

צוות חברת "דור אין" - דלתות בית בע"מ יתן לכם שירות מקצועי ויחס אישי מרגע בחירת העיצוב לדלתות הפנים ועד ההתקנה של הדלתות בבית.