מאמרים // מכירת דלתות פנים


האם יש הבדל בין דלתות חוץ לדלתות פנים? דלתות חוץ מתאפיינות בסגירה ופתיחה יעילה ומאובטחת. בכדי למנוע כניסה של פורצים לבית פרטי או לדירה, מנגנון הנעילה של הדלת צריך להיות חזק ויעיל. ומה לגבי דלתות פנים? דלתות פנים מתאפיינות בבידוד מרעש ואיטום החדר בכדי לבודד מחום ומקור הנכנסים לחדר מאיזורים שונים בבית.

כשאנחנו פונים לחברה  למכירת דלתות פנים אנחנו נבקש דבר ראשון דלת אשר עשויה מחומר נגד מים. בדירות ישנות רבות, בהן לא החליפו דלתות מאז בניית הדירה, ניתן לראות בתחתית הדלתות פגיעה בחומרי הדלת עקב שימוש במים. בעת שטיפת הריצפה במים אנחנו עלולים לפגוע בדלתות הפנים ובעיקר בדלתות הפנים הנמצאות במקלחת ובשירותים.

דלתות פנים לבית בשיפוץ

אם החלטתם להשקיע בשיפוץ הבית, החלפת הדלתות היא דבר מתבקש. ההשקעה בדלתות פנים לבית בשיפוץ מחזירה את עצמה ברוב המקרים בעליית המחיר של הדירה.

בנוסף, דלתות חדשות העשויות מחומרים קלים ומבודדים הופכים את השהייה בבית לנוחה ונעימה הרבה יותר.

זמן ההמתנה לדלתות פנים לשיפוץ הבית

לאחר שפניתם לחברה המתמחה בדלתות פנים לשיפוץ הבית, נותר לכם להמתין לייצור הדלת ולהתקנה של הדלת בבית. ברוב המקרים ההמתנה להתקנת הדלת אורכת כ-14 ימים. החברה המתקינה את הדלת מספקת לכם אחריות לתקופה מוגדרת ומוודא כי ההתקנה נעשתה בצורה טובה ויעילה.

דלתות פנים לבית לפני מכירה

כאמור, החלפת דלתות פנים לדלתות חדשות באיכות גבוהה מעלה את ערך הדירה ברוב הדירות. החלפת דלתות פנים לבית לפני מכירה צריכה להיעשות בצורה מושכלת ונבונה.

ההוצאה הכספית על שיפוץ הדירה יכולה לגדול בלי הגבלה. לכן, בהתקנת דלתות חדשות כדאי להשיג את האיכות הטובה ביותר במחיר המשתלם ביותר. איך עושים זאת? בעת הזמנת הדלת מומלץ להזמין יותר מדלת אחת ואז המחיר לדלת יירד בצורה משמעותית.

מכירת דלתות פנים של חברת "דור אין" - דלתות הבית בע"מ

חברת "דור-אין" - דלתות הבית בע"מ מתמחה במכירת דלתות פנים כבר מעל 10 שנים ומספקת ללקוחותיה מחירים משתלמים בעת התקנה של מספר דלתות בבית. צוות החברה מבצע בדיקת איכות לכל דלת אשר יוצאת מהמפעל ומביאה לכם את דלתות הפנים האיכותיות ביותר הקיימות היום בשוק.
 

מאמרים נוספים: